STSport

Mauricio „Shogun”Rua jest mistrzem mieszanych sztuk walki. Urodził się i mieszka w Brazylii w Curitiba. Ma 186cm wzrostu i waży 93kg. W MMA stoczył 25 walk z czego 20 wygrał, a 5 przegrał.W swojej karierze dwukrotnie pokonał Alistaira Overeema. Na rozkładzie ma takich fighterów jak: Forrest Griffin, Lyoto Machida, Chuck Liddell,Mark Coleman, Kazuhiro Nakamura,Kevin Randleman,Ricardo Arona,Antonio Rogeiro Nogueira,Quinton Jackson,Ewangelista Santos.

Mauricio Rua

Maurico Rua

Po ostatniej porażce z Jonem Jonesem wielu ekspertów sugerowało, że Shogun się już nie pozbiera i będzie odnosił porażkę za porażką. Przewidywania tego typu były jednak przedwczesne. 27 sierpnia na UFC 134: Rio zmierzył się ponownie z Forrestem Griffinem, który pokonał go 4 lata wcześniej na UFC76.Tym razem górą był Mauricio Rua, który uderzeniami w parterze wykończył Griffina.

Popularny Shogun jest mistrzem rewanżów. Przegrał walkę z Lyoto Machidą, potem w rewanżu go pokonał.To samo było z Markiem Colemanem i właśnie z Forrestem Griffinem.Teraz przydałby się rewanż z Jonem Jonesem, którego w poprzedniej walce Shogun zlekceważył co skończyło się druzgoczącą porażką. Wierzymy jednak, że tym razem Mauricio Rua solidnie by się przygotował i sprawił wielką niespodziankę fanom MMA na całym świecie.

Mauricio „Shogun” Rua R2F Ready to Fight

Mauricio”Shogun”Rua jest zawodnikiem sponsorowanym przez firmę Nutrabolics, której wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest Sports Technology. Razem z Mamedem Chalidowem promuje niesamowity produkt dla fighterów R2F czyli Ready to Fight. Shogun przygotowania do walki z Griffinem oparł właśnie na suplementacji tym środkiem, który w niezwykły sposób wpływa na szybkość i wytrzymałość trenującego sporty walki.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.