STSport

Spora grupa bohaterów Konfrontacji Sztuk Walki spotkała się pod koniec sierpnia we Władysławowie.

29 sierpnia w ośrodku „VelaVes” we Władysławowie odbył się pierwszy medialny trening przed galą KSW 14. W treningu uczestniczyli Marcin Najman i Przemysław Saleta, a także Krzysztof Kułak, Jan Błachowicz, Maciej Górski i Daniel Dowda.

Trening był zakończeniem kilkudniowej imprezy o nazwie „Extreme Gladiators”, której organizatorem była firma Sports Technology Ltd., której jednym z prezesów był znany zawodnik Kamil Bazelak. Oprócz treningu medialnego zawodników odbył się pokaz ośmiokrotnego Mr Olympia Ronniego Colemana i sześciokrotnego zdobywcy tytułu Mr Olympia Doriana Yatesa. Następnie odbyło się seminarium z obydwoma kulturystami, w którym wzięła również udział gwiazda KSW Mamedem Khalidov.
Podczas Extreme Gladiators widzowie mogli również podziwiać walki we wrestlingu zorganizowane przez złotego medalistę olimpijskiego w zapasach Andrzeja Suprona. W turnieju eliminacyjnym o pas mistrza Total Blast Wrestling wzięli udział Bernard Van Damme i Cybernic Machine. W innym pojedynku w Triple Match Kamil Bazelak pokonał Darksoula i Kerstena Becka.

Imprezy z cyklu Extreme Gladiators odbyły się w dniach 26-29 sierpnia w czterech polskich miastach, odpowiednio:

26.08. – Wrocław, Multikino Pasaż Grunwaldzki, ul. Plac Grunwaldzki 22
27.08. – Kraków, Multikino w Krakowie, ul. Dobrego Pasterza 128, sala nr 12, start godz. 18.00
28.08. – Zabrze, Multikino w Zabrzu, ul. Gdańska 18, sala nr 1, start godz. 16.00
29.08. – Władysławowo, VelaVes Spa & Resort – Centrum Konferencyjno – Biznesowe, start godz. 19

Gala KSW 14 odbędzie się 18 września w łódzkiej Atlas Arenie. Oprócz wspomnianych wcześniej zawodników wystąpi na niej m.in. Mariusz Pudzianowski. Najsilniejszy człowiek świata w walce wieczoru zmierzy się z doświadczonym pięściarzem, a od kilku lat także zawodnikiem MMA, Erickiem „Butterbeanem” Eschem.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.