STSport

Jeden z największych producentów  odżywek dla sportowców na świecie – firma Stacker2 – po raz pierwszy wsparła polskie MMA jako sponsor gali KSW 18 w Płocku. – Po bardzo pozytywnym odbiorze tego przedsięwzięcia z całą pewnością pójdziemy za ciosem i zainwestujemy w ten sport w Polsce jeszcze trochę pieniędzy – zapewnia nas Ralph van Renselaar, przedstawiciel Stackera na Europę.

Stacker 2

Podczas gali KSW 18 w Płocku łatwo można było zobaczyć piękne dziewczyny ubrane w stroje z logo firmy Stacker2. Firma ta była jednym ze sponsorów gali. – Dopiero wchodzimy na polski rynek z naszymi produktami, więc uznaliśmy, wraz z naszym jedynym polskim dystrybutorem – firmą Sports Technology, że zaangażowanie finansowe w takie wydarzenie, to dobry pomysł na rozpromowanie marki, a przy okazji na wsparcie bardzo prężnie rozwijającej się dyscypliny sportu jaką jest MMA – mówił nam Ralph van Renselaar.

Było warto? – Zdecydowanie tak! – zapewnił i kontynuował – Otrzymaliśmy wiele pozytywnych sygnałów zarówno od klientów jak i partnerów biznesowych. Z całą pewnością pójdziemy za ciosem i zainwestujemy w ten sport w Polsce .

Czy to oznacza, że firma Stacker2 na stałe zagości jako sponsor największej w Polsce organizacji, czyli KSW? Wszak są firmy, które od lat współpracują z tą federacją. Chociażby Blachy Pruszyński. Tutaj jednak pewności już nie ma. – Jako firma nie lubimy dwa razy wchodzić do tej samej rzeki. MMA to wciąż sport we wczesnej fazie rozwoju i stawianie z góry na jedną organizację nie jest najlepszym pomysłem. Nie wykluczamy tego oczywiście, ale myślę, że poszukamy raczej innych eventów, które moglibyśmy wspierać – komentuje van Renselaar i dodaje – Mogę w tej chwili zdradzić, że interesuje nas współpraca z bardzo prężnie działającą i młodą organizacją MMA Attack. Bardzo podoba nam się ich sposób promocji gal. Oczywiście to na razie raczej sondowanie niż poważne rozmowy biznesowe, ale trzymamy rękę na pulsie. Jeżeli zdecydujemy się na jakąkolwiek współpracę to mogę zapewnić, że przyniesie to korzyści dla wszystkich zainteresowanych – podsumował.

Stacker2 to marka, która na rynku istnieje od połowy lat 90. Wówczas to NVE Pharmaceuticals rozpoczęła produkcję odżywek dla sportowców, napojów energetycznych,  spalaczy tłuszczu, które były reklamowane jako najsilniejsze i wielu innych produktów przydatnych dla osób aktywnych. Od tamtej pory produkty tej firmy można kupować na całym świecie. Najbardziej rozpowszechnione są oczywiście w Stanach Zjednoczonych, ale firma ma plany aktywnego wejścia na rynek europejski, w tym – polski.

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.