STSport

Mariusz Pudzianowski już od wielu lat odchodzi na emeryturę i odejść nie może.  Już w 2018 roku Pudzian opowiadając o swoich przygotowaniach do walki z Karolem Bedorfem, potencjalnej walce o pas mistrzowski, mówił o końcu kariery, która miała zakończyć się wieku 45 lat. W tym roku 7 lutego skończył 46 lat i końca jego kariery nie widać. Czy warto tak ryzykować utratą zdrowia przed 50-siątką? Pasa nie zdobył i raczej już nie zdobędzie, a nadal walczy. 

„Jeśli chodzi o pas, to nie zastanawiam się nad tym, dla mnie szczytem marzeń jest zrobienie dobrej walki, żeby ludzie o tej walce pamiętali. Jestem świadomy tego że mam swoje lata, i nawet jeżeli przykładowo zdobyłbym pas, obroniłbym go maksymalnie raz, to jest przecież moja końcówka. Nie chce się w wieku 45 lat nadal szarpać, chce zacząć żyć i zacząć korzystać z tego co mam „za plecami”. Życie to nie tylko sport, a zawodowy sport to naprawdę ciężka praca” – powiedział popularny „Pudzian”.

Cały wywiad można obejrzeć poniżej:

Wielkanocny wywiad o pracy, pasji i walce z Bedorfem

Świąteczny wywiad przeprowadzony kilkadziesiąt godzin temu podczas treningu. Opowiadanie o pracy, pasji i przygotowaniach do walki z Karolem Bedorfem i takie tam… 😉 Olimp Sport Nutrition

Opublikowany przez Mariusz Pudzianowski 2 kwietnia 2018

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.