STSport

Damian Janikowski, najlepszy polski zapaśnik w stylu klasycznym, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Londynie, został ambasadorem marki 7Nutrition. Ten nowy na krajowym rynku brand, oferuje innowacyjne i oparte na naturalnych składnikach odżywki i suplementy dla sportowców oraz osób prowadzących aktywnych tryb życia.

 

Umowa została podpisana na pół roku z opcją przedłużenia o kolejne 6 miesięcy. Marka 7Nutrition będzie sponsorować cały program suplementacji w okresie przygotowań i startów w tym sezonie polskiego zapaśnika. Nawiązana współpraca zakłada wykorzystanie wizerunku Damiana Janikowskiego w kampaniach reklamowych zarówno w prasie oraz Internecie, jak również w materiałach BTL. Planowane jest również nagranie specjalnego filmu promującego nową markę na polskim rynku, w którym pojawi się polski zapaśnik.

„Cieszymy się, że tak utytułowany sportowiec będzie promował naszą markę. Liczymy na to, że dzięki wsparciu udzielonemu z naszej strony w postaci suplementów i odżywek Damian Janikowski osiągnie w tym sezonie kolejne sukcesy, między innymi wywalczy medal na Mistrzostwach Świata rozgrywanych w drugiej połowie września w Budapeszcie” – przekonuje Michał Wasilewski, właściciel 7Nutrition.

Damian Janikowski to obecnie najlepszy polski zapaśnik, startujący w kategorii do 84 kilogramów. Poza brązowym medalem zdobytym na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie (2012), na swoim koncie ma również srebrne medale Mistrzostw Świata (2011) i Europy (2012). Jest również dwukrotnym mistrzem i wicemistrzem Polski.

W ramach przyjętej strategii, 7Nutrition zamierza wspierać poprzez swoje produkty przedstawicieli wielu dyscyplin sportu. Marka 7Nutrition wybrała ponad 40 utytułowanych sportowców do testów swoich produktów, między innymi Janusza Wojnarowicza, członka kadry olimpijskiej i narodowej w Judo, Patryka Grudniewskiego, Mistrza Świata w Muay Thai czy Joannę Maksymiuk, medalistkę Mistrzostw Polski w Bikini Fitness.

Chętnych do darmowego testowania produktów marki 7Nutrition zapraszamy na stronę http://www.testsuplementow.pl/.

 Więcej informacji o marce oraz ofercie dostępne są na stronie: 7-nutrition.com oraz na Facebooku: facebook.com/7Nutrition.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.