STSport

Mariusz Pioskowik jest zawodnikiem MMA reprezentującym Silesian Cage Club. Ma 28 lat, dziesięć zawodowych walk za sobą i wierzy, że w MMA zrobi wielką karierę. Ostatnio zwyciężył cztery walki pod rząd. Mariusz kilka miesięcy temu doznał jednak poważnej kontuzji kolana i musi poddać się rekonstrukcji wiązadła…taka operacja jednak sporo kosztuje…

Trochę historii … Jak część z Was wie na ostatniej gali MMA Attack miałem walczyć z Paulem Reedem, jednak podczas przygotowań skręciłem kolano zrywając ACL czyli więzadło krzyżowe, było to jakieś 4 miesiące temu.
Od tamtej pory cały czas chodzę po lekarzach , starając się o rekonstrukcje więzadła ,ponieważ jest ona niezbędna żebym wrócił do sportu.
Nie jest to jednak takie proste w tym kraju, nasz NFZ to po prostu żenada.
Przytoczę dwie ostatnie wizyty, gdyż jak bym miał się rozpisać o wszystkich to zajęło by mi to parę stron.
Przedostatni lekarz stwierdził, że mnie nie operuje ,ponieważ jestem sportowcem i jak to określił , metoda jaką dysponują nie jest najlepsza. A ostatni lekarz stwierdził, że operacja mi nie jest potrzebna a te całe MMA to jakieś barbarzyństwo.
Tyle po krótce o naszych SPECJALISTACH.
Koszt prywatny takiej operacji to 9800zł plus ewentualnie 3000zł jeżeli nie musieli by wycinać moich tkanek , tylko wykorzystali by swoje(dotyczy zabiegu u DR Ficka w bieruniu). Nie stać mnie na taką operacje.
Teraz nawet nie jestem w stanie pracować.
Jak wiemy na MMA kokosów sie nie zbija mimo, że gdzieś tam zawsze w czołówce jestem.
Większość z NAS trenuje i walczy bo to KOCHA tak jak JA ,TO CAŁE MOJE ŻYCIE !!!
Zostałem SAM na polu bitwy , dlatego też zwracam sie o pomoc do WAS. Długo z tym zwlekałem , zawsze staram sie samemu walczyć o wszystko tak jak w oktagonie ale sytucja mnie przerosła.
Dlatego też jeżeli jesteście w stanie mi POMÓC to prosze przelejcie chociaż pare złotych na konto podane poniżej, jeżeli nie to chociaż udostępnijcie tę wiadomość na różnego rodzajach portalach społecznościowych.
Jeżeli jakaś FIRMA była by również zainteresowana pomocą z przyjemnością się zrewanżuje w jakiś sposób, więc w tej sytuacji prosze o kontakt mailowy.
Każdy kolejny mój sukces będzie po części waszym ,ponieważ tylko w ten sposób będę mógł wrócić do sportu i walczyć na kolejnych galach.

Z góry Wszystkim dziękuję za POMOC , również portalom internetowym za możliwość udostępnienia mojej PROŚBY .

NR. KONTA – 11 1030 0019 0109 8510 0170 7096
EMAIL: marioawf@interia.pl

Pozdrawiam

Mariusz „Dyzio” Pioskowik

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.