STSport

29 stycznia 2014 (środa) godzina 12:00
Stadion Wrocław; Sala Prasowa
Al. Śląska 1; Wrocław

Organizacja Fight Exclusive Night ma zaszczyt zaprosić dziennikarzy, kibiców i sympatyków Sportów Walki na konferencję prasową związaną z nadchodzącą galą Fight Exclusive Night 2, która odbędzie się w dniu 8-go marca na Stadionie Wrocław we Wrocławiu.

Konferencja prasowa będzie mieć miejsce w środę, tj. 29 stycznia 2014r. o godzinie 12:00 w Sali Prasowej na Stadionie Wrocław przy Alei Śląskiej 1.
Podczas spotkania organizatorzy zaprezentują projekt FEN, program najbliższej gali FEN 2, a także tegoroczne plany organizacji. Na konferencji obecni będą zawodnicy i zawodniczki, którzy wystąpią na najbliższej imprezie: olimpijczyk Wojciech Bartnik, mistrzyni świata w Kickboxingu, Marta Chojnoska,
mistrzyni Polski w Muay Thai, Sylwia Juśkiewicz, kickboxerski mistrz świata Gerard Linder, najbardziej utalentowany polski zawodnik MMA wagi koguciej, Tymoteusz Świątek, oraz miejscowi zawodnicy: Patryk Grudniewski, Wiktor Fedyna, Radosław Pupin, Damian Komisarski i reszta Teamu FEN.
Nie zabraknie także gwiazd sportu, które wspierają projekt Fight Exclusive Night, jak medalista olimpijski Damian Janikowski czy mistrz świata w Kickboxingu, Paweł Jędrzejczyk.
Dziennikarze będą mieli okazję przeprowadzić wywiady i dowiedzieć się o szczegółach nadchodzącej imprezy. Serdecznie zapraszamy wszystkie media na to spotkanie. Dziennikarzy i media prosimy o potwierdzenie przybycia na konferencję prasową mailem na adres fen_media@wp.pl

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.