STSport

Federacja KSW już po raz drugi pragnie zaprosić fanów na oficjalne After Party po gali KSW22. Impreza z udziałem wszystkich bohaterów gali KSW22 odbędzie się w sali bankietowej „Gand Ballroom” w warszawskim Hotelu Marriott. Początek After Party zaraz po zakończeniu gali.

Wszyscy z Was, którzy zechcą przybyć na After Party muszą dokonać wpłaty w wysokości 350PLN/osoba. W cenę wliczony jest catering, alkohol oraz soft drinki. O taneczną atmosferę do białego rana zadba Dj, którzy uraczy wszystkich miłą dla ucha muzyką.

Więcej szczegółów dotyczących rezerwacji miejsc na After Party po gali KSW22 można uzyskać kontaktując się z panią Karoliną Mielcarek pod numerem telefonu +48 537-396-219 lub pisząc na e-mail karolina@konfrontacja.com. Jeśli ktoś z Was jest już zdecydowany może wysłać maila od razu podając w nim: imię i nazwisko oraz zawrzeć informację dla ilu osób rezerwuje. W odpowiedzi prześlemy niezbędne do dokonania opłaty dane do przelewu.

Jest czas na walkę i czas na zabawę. Nie zwlekaj i już teraz zarezerwuj miejsce na imprezie w towarzystwie wszystkich gwiazd Federacji KSW!

KSW

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.