STSport

W weekend odbyła się premiera pierwszego odcina nowej serii spod szyldu UFC – The Ultimate Fighter Brazil. Odcinek można obejrzeć za darmo za pośrednictwem internetu.

Trenerami w dwóch rywalizujących ze sobą drużynach są znani Brazylijczycy – Vitor Belfort oraz Vanderlei Silva. Wezmą oni pod opiekę 32 zawodników wyłonionych spośród 5000 tysięcy chętnych. Uczestnicy rywalizują w dwóch kategoriach wagowych – piórkowej oraz średniej. Zasady są podobne jak w w oryginalnym TUF, czyli w każdym kolejnym odcinku odpadają ci, którzy przegrali.

Zwieńczeniem całego programu ma być wielki finał podczas gali UFC 147. Wówczas na stadionie piłkarskim – nie ustalono jeszcze którym, ale na pewno w Brazylii – dojdzie do walk najlepszych uczestników reality show oraz do pojedynku trenerów. Zarówno Vitor Belfort jak i Vanderlei Silva przyznają, że wprost nie mogą doczekać się tego starcia. Można uznać, że to rewanż za walkę sprzed 14 lat. Wówczas – na gali UFC 17,5 – Belfort znokautował Silvę juz po 44 sekundach pierwszej rundy.

Pierwszy odcinek i następne można oglądać za darmo za pośrednictwem strony UFC => Pierwszy odcinek The Ultimate Fighter Brazil

Zapraszamy również do obejrzenia trailera programu:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.