STSport

Walka Tomasza Adamka (48-2, 29 KO) z Dominickiem Guinnem (34-9-1, 23 KO) w nocy z soboty na niedzielę zostanie pokazana przez stację TVP2 i TVP Sport. Po ogłoszeniu tej informacji Polsat protestuje, twierdząc, że ma wyłączność na transmisję w Polsce.

Tomasz Adamek

Tomasz Adamek

Pojedynek Tomasza Adamka z Dominickiem Guinnem (waga ciężka) będzie walką wieczoru podczas gali bokserskiej w Uncasville w amerykańskim stanie Connecticut. Transmisja w TVP2, TVP SPORT oraz na stronie sport.tvp.pl od godz. 4.30.

Adamek wyjdzie na ring ok. godz. 05.30. Wcześniej – od godz. 04.30 – zobaczymy pojedynek Eddiego Chambersa z Thabiso Mchunu (waga junior ciężka). Potem do walki staną: Curtis Stevens z Saulem Romanem (waga średnia) i Wiaczesław Głazkow z Byronem Polleyem (waga ciężka). Całą galę pokaże TVP Sport, TVP2 na pewno będzie transmitowała walkę Tomasza Adamka. Galę skomentuje Janusz Pindera, studio poprowadzi Grzegorz Mędrzejewski.

Tymczasem jak zawiadomiła nas stacja Polsat nic nie wiadomo im o prawach TVP do tej walki. Oni dalej szykują się do przeprowadzenia z niej transmisji i są przekonani, że mają wyłączność. – Jesteśmy zdumieni, bo po miesięcznych negocjacjach podpisaliśmy umowę na wyłączność – mówi Marian Kmita dyrektor sportu w Polsacie. – Rozmawiałem właśnie z Ziggim Rozalskim, który potwierdził, że tylko mu możemy pokazać tę walkę na polskim rynku. Zaprasza więc kibiców do Polsatu oraz Polsatu Sport – dodaje.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.