STSport


Travis Walker (39-7-1) w wywiadzie dla ringpolska.pl opowiada o swoich przygotowaniach do walki z Tomaszem Adamkiem. Zdradza z kim sparował i jakiej walki w ten sobotni wieczór z Góralem z Gilowic się spodziewa.

Czy Tomasz Adamek ma się czego obawiać przed pojedynkiem z Travisem Walkerem? Polak przed tą walką zachowuje niezwykłe opanowanie. Nie gorączkuje się, nie poddaje negatywnym emocjom –Spokojnie jest, jak zwykle zresztą – powiedział Adamek Przeglądowi sportowemu – Obiad zjem trochę wcześniej niż zazwyczaj, czyli pewnie koło trzynastej i czas do roboty. Wsiadam w auto i jadę do pracy.

Jak pójdzie walka Tomaszowi Adamkowi? Jeśli wygra to być może 22 grudnia na kolejnej gali boksu zawodowego stanie na przeciwko Władimira Kliczko lub Mariusza Wacha. Jeśli przegra to niestety pozostanie bez jakichkolwiek szans, aby walczyć w przyszłości o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej. Przed Polakiem więc wielka presja i jeszcze większe wyzwanie. Musi wygrać i to najlepiej jak najbardziej efektownie, aby doprowadzić do walki o mistrzowski pas.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.