STSport

Tomasz Adamek vs Steve Cunningham

Tomasz Adamek zdradził na swojej stronie internetowej, że chce jeszcze raz wejść do ringu. Popularny „Góral” chciałby stoczyć ostatni pojedynek, którym pożegnałby się ze swoimi kibicami.

Swoją ostatnią walkę Tomasz Adamek stoczył w listopadzie. Na gali w Krakowie były mistrz świata przegrał na punkty z Arturem Szpilką, a kilka godzin później zapowiedział, że najprawdopodobniej był to jego ostatni pojedynek w karierze.

Popularny „Góral” napisał jednak na swojej oficjalnej stronie internetowej, że chce jeszcze raz wejść do ringu. Adamek wyznał, że planuje zorganizować pożegnalną walkę.

„Liczę jeszcze na walkę pożegnalną , która pozwoli na pożegnanie się z fanami boksu” – napisał pięściarz z Gilowic. Nie wiadomo jednak kiedy do takiego pojedynku miałoby dojść i kto miałby być jego przeciwnikiem.

Na zawodowym ringu Tomasz Adamek stoczył 53 walki. 49 z nich zakończyło się jego zwycięstwem, cztery razy przegrał. Jest byłym zawodowym mistrzem świata organizacji IBF i IBO w kategorii juniorciężkiej oraz WBC w kategorii półciężkiej.

źródło: WP

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.