STSport

FightBox HD zaprasza na kolejną odsłonę Superkombat Fighting Championship, jednej z czołowych organizacji kickbokserskich na świecie. W sobotę 25 czerwca o 19:00 w rumuńskim Braszowie rozpocznie się gala New Heroes.

Superkombat Fighting Championship

W 2016 r. Superkombat intensywnie się rozwija: w marcu galą w Puerto Rico organizacja debiutowała na rynku amerykańskim, niedawno zaś rozpoczęła treningowy projekt The Superkombat Academy. Najbliższym punktem bogatego programu jest gala New Heroes. Walką wieczoru będzie obrona mistrzowskiego pasa przez reprezentanta gospodarzy Amansio „Wikinga” Paraschiva (9-0-1). Pretendentem jest Anouar Lahmaj z Maroka. Będzie to pierwsza obrona tytułu mistrza wagi średniej przez Wikinga po zwycięstwie (jednogłośnym werdyktem) nad Julienem Imeri.

W ringu pojawią się też inne znajome twarze zawodników, którzy zrobili na fanach wielkie wrażenie w poprzednich galach. Zobaczymy więc Bogdana Nastase zwanego “Pasterzem”, Cristiana Mileę, Cristi Spetcu, dysponującego nokautującym ciosem Dumitru Topai, greckiego fightera Alexandrosa Papadimitriou oraz Sebastiana Cozmancę.
Superkombat to największa europejska marka sportów walki i czołowa liga kickbokserska, skupiająca najlepszych zawodników. Organizacja produkuje gale na całym świecie, łącząc w nich świat sportu z showbiznesem.
Gala New Heroes będzie transmitowana na żywo w FightBox HD do ponad 40 krajów, a także dostępna online na platformieVOD FilmBox Live oraz w systemie pay-per-view na fightboxlive.com za jedyne 3,99 euro.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.