STSport

Oprócz hitowego pojedynku Michała Materli z Mamedem Khalidovem oraz pojedynku o pas KSW w kategorii ciężkiej pomiędzy Karolem Bedorfem i Michałem Kitą, 28 listopada na KSW 33 w Krakowie nie zabraknie też najbardziej rozpoznawalnego zawodnika z Małopolski Tomasza Drwala (21-5-1, 12 KO, 6 Sub). W jednej z głównych walk krakowskiego wydarzenia popularny „Goryl” skrzyżuje rękawice z bardzo niebezpiecznym Niemcem tureckiego pochodzenia Azizem Karaoglu (8-6, 7 KO, 1 Sub).

Tomasz Drwal

Reprezentant krakowskiej Szkoły Walki Drwala po raz drugi pojawi się w klatce KSW. Jeden z pionierów polskiego MMA w maju na KSW 31 musiał uznać wyższość Michała Materli , który przerwał jego passę czterech zwycięstw z rzędu. Teraz zmotywowany 33-latek powraca by zwycięstwem przed własną publicznością zapewnić sobie upragnione pojedynki z Khalidovem i rewanż z Materlą.

Karaoglu dał się poznać polskim fanom jako autor efektownych nokautów i sprawca dużych niespodzianek. Były bokser trenujący w Dusseldorfie w swoich dwóch ostatnich występach nie dał żadnych szans Piotrowi Strusowi i Jayowi Silvie, obu nokautując w niecałą połowę rundy. Czy w starciu z niedawnym pretendentem do pasa KSW w wadze średniej Turek sprawi kolejną niespodziankę?

Bilety na KSW 33: Materla vs Khalidov są dostępne w portalu eBilet.pl. Już dzisiaj można też kupować pierwszą część biletów na płytę TAURON Areny Kraków oraz kolejną pulę wejściówek na trybuny.

źródło: KSW

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.