STSport

W środę, 25 lutego 2015 w Krakowie fani UFC będą mieli niebywałą okazję spotkania z głównymi bohaterami gali UFC Fight Night Gonzaga vs Cro Cop 2, która 11 kwietnia 2015 odbędzie się w Krakowie.

ufc_krakow_spotkanie_fani2b

W spotkaniu z fanami udział wezmą Gabriel “Napao” Gonzaga, Mirko “CroCop”Filipovic, Jimi ‘Poster Boy’ Manuwa i Jan Błachowicz, którzy będą rozdawać autografy i pozować do zdjęć.

DATA: 25 lutego, środa
MIEJSCE: SomePlace Else Bar, Powiśle 7, 31-101 Kraków. Bar jest częścią Hotelu Sheraton w Krakowie
WSTĘP: 19:00

UFC® FIGHT NIGHT GONZAGA vs CRO COP 2 odbędzie się w Krakowie 11 kwietnia, a bilety będą w sprzedaży od 26 lutego.

Po trzyletniej nieobecności legendarny Mirko “CroCop”Filipovic powróci na Oktagon® w Krakowie, gdzie w pięciorundowej głównej walce wieczoru w wadze ciężkiej jego przeciwnikiem będzie Gabriel “Napao” Gonzaga, natomiast Jan Błachowicz wraca do ojczyzny, żeby zmierzyć się z Jimim „Poster Boyem” Manuwą w drugiej walce wieczoru, która będzie mieć duże znaczenie dla sytuacji w wadze półciężkiej.

Członkowie UFC Fight Club® będą mogli nabyć bilety wcześniej, we wtorek 24 lutego o godzinie 10:00 czasu uniwersalnego pod adresem www.ufcfightclub.com, a w środę 25 lutego o godzinie 10:00 czasu uniwersalnego ruszy specjalna internetowa przedsprzedaż biletów dla subskrybentów biuletynu UFC. Aby uzyskać dostęp do tej przedsprzedaży, użytkownicy muszą zarejestrować się do biuletynu UFC za pośrednictwem witryny UFC.com.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.