STSport

Podczas gali Sparta Fight Series 4 w Eastbourne w Anglii polski zawodnik Kamil Bazelak ( 11-11) zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC i Bellatora – Oli Thompsonem (19-11).

Jak poinformował organizator:
Walka na zasadach zawodowego MMA w kategorii ciężkiej, w której zmierzy się dwóch największych i najlepszych zawodników, jacy kiedykolwiek walczyli w Sparta Fight Series.
Oliego nie trzeba przedstawiać fanom walk. Walczył on na największych galach na świecie, takich jak UFC, Bellator i KSW. Jest również byłym brytyjskim mistrzem w strongman. Od lat podróżuje i walczy dla fanów na całym świecie.
Jego przeciwnikiem jest potworem. Kamil Bazelak również walczył na całym świecie i posiada bardzo imponujący rekord. Ma czarny pas Kyokushin i jest bardzo niebezpiecznym zawodnikiem.
Obaj spotkali się już w klatce. Wtedy Oli zwyciężył przez TKO, jednak od tamtej pory Kamil bardzo chciał wrócić do klatki, aby się zrewanżować.
Czy Kamil weźmie rewanż w klatce Sparta Fight Series?
Ten pojedynek przejdzie do historii. Nikt nie może go przegapić, a my w Sparta Fight Series, jesteśmy zaszczyceni, że tych dwóch sportowców skrzyżuje ze sobą rękawice.

Galę będzie można obejrzeć galę za pośrednictwem transmisji PPV.

LINK

Zapowiedź walki Kamila Bazelaka na Sparta Fight Series 4 w Eastbourne.

Comments are closed.