STSport

Były mistrz KSW w wadze półciężkiej i pogromca Jana Błachowicza Rameau Thierry Sokoudjou (17-14, 11 KO, 1 Sub) powraca do Federacji KSW by jeszcze raz powalczyć o mistrzowski pas. Już 1 października na KSW 36 w Zielonej Górze „Afrykański Zabójca” zmierzy się z jedną z najmłodszych gwiazd polskiego MMATomaszem Narkunem (12-2, 10 KO, 2 Sub), w jego drugiej obronie mistrzowskiego tytułu. Druga pula biletów na trybuny KSW 36 jest już od dzisiaj dostępna na eBilet.pl i aBilet.pl.

KSW36_narkun_sokoudjou

Kameruńczyk mieszkający i trenujący w USA był już mistrzem KSW w 2011 po wygranej przed czasem z Błachowiczem. Były zawodnik Pride i UFC wygrywał w swoje karierze m.in. z Antonio Rogerio Nogueirą, Ricardo Aroną czy Kazuhiro Nakamurą. W swojej ostatniej walce reprezentant Team Quest potrzebował jedynie 37 sekund na znokautowanie Matta Hamilla na gali w Mediolanie.

Narkun będzie po raz drugi bronił tytułu zdobytego w październiku zeszłego roku w Londynie. W swoich trzech ostatnich pojedynkach zawodnik Berserkers Team pokonywał przed czasem Karola Celińskiego, Gorana Reljica i ostatnio w marcu Cassio Barbosę.

Druga pula biletów na trybuny KSW 36 jest już od dzisiaj dostępna na eBilet.pl

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.