STSport

Już chyba wiadomo jaki jest ulubiony bohater filmowy znanego rosyjskiego zawodnika sportów walki – Sergieja Khartionova! To z całą pewnością Rocky Balboa, w którego postać wcielił się Sylvester Stallone. Skąd to wiadomo? Rosjanin próbował odtworzyć jedną scenę z tego filmu – trening w rzeźni!

To jedna z lepszych scen w pierwszej części Rocky’ego. Pięściarz przychodzi do swojego przyjaciela – Polly’ego – który pracuje w rzeźni. Tam dochodzi między nimi do sprzeczki, a wściekły Balboa wali z całej siły seriami w wiszącą półtuszę. W dalszej części filmu nawet ekipa filmowa przyjeżdża nakręcić materiał o nietypowym sposobie treningu.

Musiało to utkwić w pamięci Sergieja Kharitonova, który postanowił odtworzyć scenę z filmu. Oczywiście z drobnymi zmianami – od razu przyjechał z ekipą filmową i zrobił trening z dużą pompą na świniach. To część i właśnie nie wiadomo czy przygotowań czy promocji przed jego najbliższą walką. Rosjanin już  w najbliższy piątek zmierzy się w pojedynku kick-boxerskim Markiem Millerem na gali United Glory w Moskwie.

Zobaczcie jak to wyglądało!

Dla odświeżenia pamięci scena z filmu Rocky:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.