STSport

Po tym jak ogłoszono powrót DREAM wszyscy zastanawiali się co przyszykuje do niedawna największa japońska organizacja MMA, a dzisiaj zaledwie podupadły nekromanta, próbujący wskrzesić dawną potęgę. Po tym jak ogłoszono, że DREAM będzie kooperowało z Glory, to możemy być spokojni o ich dalszą przyszłość.

Jak na razie przedstawiciele organizacji ogłosili, że na gali pojawią się Tatsuya Kawajiri (31-7-2), Satoru Kitaoka (30-11-9) i Hiroyuki Takaya (17-9-1), jednak ich przeciwnicy nie zostali jeszcze ujawnieni. Dodatkowo jak donosi BloodyElbow.com, szykowany jest pojedynek pomiędzy weteranem UFC i PRIDE Philem Baronim (15-15), oraz byłą japońską supergwiazdą Hayato Sakuraiem (36-12-6).

Oprócz tego pogłoski wspominają o możliwym pojedynku Shinya Aokiego (31-6) z mało znanym, ale niepokonanym Willem Brooksem (7-0). Amerykanin ogłosił to na swoim Twitterze, jednak wiadomość bardzo szybko zniknęła, co może oznaczać, że umowa nie została jeszcze sfinalizowana.

Poza tym, jak to zwykle bywa na galach sylwestrowych w Japonii, oprócz pojedynków MMA zobaczymy także turniej na zasadach K-1. Poniżej drabinka:

Semmy Schilt vs. Brice Guidon
Sergei Kharitonov vs. Rico Verhoeven
Gokhan Saki vs. Raomoru
Anderson „Braddock” Silva vs. Igor Jurkovic
Remy Bonjasky vs. Filip Verlinden
Errol Zimmermann vs. Jamal Ben Saddick
Peter Aerts vs. Mourad Bouzidi
Daniel Ghita vs. Fabiano Aoki

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.