STSport

13 września w konińskiej hali Rondo odbędzie się debiutancka gala federacji KOMMA. Czas rozpocząć przedstawianie bohaterów tego wydarzenia.

komma

W pierwszym starciu staną na przeciw siebie Robert Adamczyk (1-3) z Shooters Konin i Jacek Wolnik (1-1) az Atlas Fight Club Jarocin.

Robert Adamczyk ma 23 lata i czeka go najważniejsza walka w dotychczasowej karierze. Możliwość występu przed własną publicznością, na pierwszej gali w historii miasta, to nie tylko wielka nobilitacja, ale także dodatkowa presja z którą w walce otwarcia będzie musiał sobie poradzić. MMA trenuje od 16 roku życia pod okiem trenera Ireneusza Mili.

19-letni Jacek Wolnik stawia pierwsze kroki w zawodowym MMA, jednak jest do tego doskonale przygotowany – ma za sobą dużo sukcesów w amatorskich zawodach, w tym tytuł Amatorskiego Mistrza Polski, a także jest posiadaczem niebieskiego pasa BJJ. Do tej pory stoczył 2 walki, z czego jedną, z Adrianem Sulgotowskim wygrał.

Starcie zakontraktowane jest w limicie wagowym do 77 kilogramów.

Przypominamy, że w walce wieczoru gali KOMMA 1 wystąpi reprezentant Shooters Konin i Ankos Zapasy Poznań, numer 1 w Polsce w kategorii piórkowej, Krzysztof Klaczek (7-2). Wkrótce informacje o sprzedaży biletów, śledźcie Nas na komma.pl i Facebooku.

Categories: MMA, Sporty walki 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.