STSport

13 kwietnia 2024 roku: Rzgów gościć będzie międzynarodowy turniej Puchar Świata w Karate Kyokushin – KYODO WORLD CUP

Rzgów przygotowuje się do przyjęcia niezwykłego wydarzenia sportowego, które zapewni emocje sportowe na najwyższym poziomie. Międzynarodowy turniej Pucharu Świata w Karate Kyokushin – KYODO WORLD CUP, odbędzie się w malowniczym Rzgowie, gromadząc najlepszych zawodników z całego globu, którzy rywalizować będą w formułach: Kumite Kyokushin, Ibu-kai (kickboxing) i IBU MMA.

Przez dwie pełne napięcia dni, kilkuset najwybitniejszych wojowników z całego stanie do walki, rywalizując o tytuł najlepszego w swojej kategorii. Goście honorowi z Japonii, Pakistanu, Francji, Iranu, Cypru, Azerbejdżanu, Ukrainy, Niemiec, Włoch oraz wielu innych państw, a także reprezentanci z całej Polski, przyjadą, aby zaprezentować swoje umiejętności. Łącznie, turniej będzie gościł około 30 krajów, a także najlepsze polskie kluby, w tym drużynę lokalnego klubu Dojo Kokoro z Andrespola, która wystawi kilkunastu zawodników.

Europejskie Centrum Karate & IBU KyodoKyokushin z dumą ogłasza organizację tego wydarzenia. Nowoczesna hala sportowa w Rzgowie przy ul. Szkolnej 5 stanie się areną zmagań, przyjmując zawodników i kibiców z całego świata.

Patronat nad tym wielkim wydarzeniem sportowym przyjęli: Starostwo Powiatowe w Łodzi oraz Burmistrz Rzgowa, Mateusz Kamiński. Szczególnym gościem honorowym będzie prezydent federacji International Budokai Union Kyodo, Kancho Maciej Misiak.

Turniej Pucharu Świata w Karate Kyokushin – KYODO WORLD CUP, będzie niezapomnianym wydarzeniem, które przyciągnie uwagę światowej społeczności karate. Będzie to okazja do obserwowania najwyższej klasy sportowej rywalizacji oraz wspierania naszych ulubionych zawodników w walce o tytuły mistrzowskie.

Categories: Karate, Polecamy 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.