STSport

Dzieci…Najbardziej niesamowite istoty na ziemi, nasza przyszłość i nadzieja . Przyszli mistrzowie i mistrzynie, których to kiedyś losy będziemy śledzić i podziwiać za ich umiejętności, niezłomne charaktery ukształtowane w ogniu treningów. Jednak najpierw musimy wszyscy postarać się o to, aby od najmłodszych lat maluchy pokochały sport. Power Kids – to innowacyjny projekt Joanny Rogowskiej z Gracie Barra, który z całą pewnością się przyczyni do popularyzacji BJJ wśród dzieci.

– Na podstawie wielu obserwacji i rozmów z psychologami postanowiłam stworzyć zawody innego wymiaru. Spotkałam na swojej drodze osoby, które postanowiły dołączyć do mojego projektu, za co jestem ogromnie wdzięczna – powiedziała Joanna Rogowska

Pierwsze zawody Power Kids odbędą się już 20 kwietnia w Łasku koło Łodzi . Będą to zawody Brazylijskiego Jiu-Jitsu dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 15 lat. Regulamin zawodów będzie znany już za kilka dni.

Zapraszamy do polubienia fan page Power Kids, dzięki któremu będziecie mogli na bieżąco śledzić wszystkie newsy dotyczące tego niezwykle interesującego projektu.

http://www.facebook.com/pages/Power-Kids/537743696270961?fref=ts 

Categories: Polecamy 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.