STSport

Wczoraj dobiegła końca aukcja, na której licytowano możliwość odbycia profesjonalnej sesji fotograficznej z trzema gwiazdami KSW – Mamedem Chalidowem, Janem Błachowiczem i Łukaszem Jurkowskim.  Ostateczna cena to aż 6550 złotych! Cały dochód wesprze konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zwycięzca poza możliwością odbycia samej sesji, otrzyma również jedno zdjęcie wydrukowane w formacie A1, a pozostałe wykonane dostanie w formie elektronicznej .Aukcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Brało w niej udział łącznie 15 osób.

Dodatkowo, w trakcie finału, Jan Błachowicz przekazał na rzecz fundacji jeszcze swój puchar za zwycięstwo w walce na KSW 16, rękawice oraz koszulkę z autografem. Wszystko również trafiło na aukcje, która potrwa do 22 stycznia. Na razie cena za zestaw wynosi 930 złotych. Gdyby ktoś był zainteresowany to powinien zajrzeć tutaj: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=603345.

Na tym nie koniec wkładu polskiego MMA w akcje pomocy dzieciom. Tomasz Drwal, zawodnik znany z występów w UFC, a ostatnio w MMA Attack zaoferował… samego siebie. A konkretniej – personalny trening zakończony sparingiem dla zwycięzcy aukcji. Aukcja zakończyła się w niedzielę, 8 stycznia, a ostateczne cena wyniosła aż 960 złotych. Nieźle jak na jeden trening.

Dochód ze wszystkich aukcji zostanie przekazany na pomoc wcześniakom.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.