STSport

Już od dziś można zamawiać dostęp do jednej z najgorętszych gal bokserskich roku – Polsat Boxing Night „Chwila Prawdy”, podczas której 8 listopada w Krakowie (Kraków Arena), w głównej walce wieczoru o tytuł IBF International zmierzą się dwie gwiazdy polskiego boksu: były mistrz świata w wadze junior ciężkiej i półciężkiej oraz medalista mistrzostw Europy Tomasz „Góral” Adamek oraz nadzieja polskiego boksu w kategorii ciężkiej, utalentowany Artur „Szpila” Szpilka. Galę na żywo z Krakowa będą mogli zobaczyć za 40zł w systemie „pay-per-view” abonenci Cyfrowego Polsatu i użytkownicy największej polskiej telewizji internetowej IPLA, która zaoferuje też możliwość obejrzenia wydarzenia z wielu kamer!

Szpilka vs Adamek

Organizowana po raz trzeci gala Polsat Boxing Night to w sumie aż sześć pojedynków bokserskich. Najbardziej emocjonujące, od miesięcy oczekiwane przez polskich fanów boksu starcie Adamek vs Szpilka odbędzie się w wadze ciężkiej na dystansie dziesięciu rund, a bokserzy będą walczyć o tytuł IBF International. Bezpośrednio przed walką wieczoru w krakowskiej Arenie zmierzą się: były mistrz Europy w wadze średniej Grzegorz Proksa z niepokonanym na zawodowych ringach Maciejem Sulęckim (dystans dziesięciu rund), a w pozostałych walkach zobaczymy: powracającego po dwuletniej przerwie Dawida Kosteckiego, który sprawdzi swoje umiejętności, walcząc w ośmiorundowym pojedynku z Andrzejem Sołdrą, Michała Chudeckiego krzyżującego rękawice z Michałem Syrowatką oraz Łukasza Maćca w walce z Michałem Żeromińskim. Kartę walk otwierać będzie pojedynek Rafała Kaczora z Piotrem Gudelem.

Bezpośrednio przed wielką galą, o godzinie 19.00 dla widzów PPV Cyfrowego Polsatu i IPLI rozpocznie się studio prowadzone przez dziennikarzy Polsatu Sport, a o godzinie 19.45 widzowie obejrzą otwarcie wydarzenia i pierwszą walkę: Rafał Kaczor vs Piotr Gudel.

Polsat Boxing Night w Cyfrowym Polsacie

Dostęp do tej widowiskowej gali mogą zamówić w systemie PPV abonenci Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych. Wszystkie walki będzie można obejrzeć w dwóch formatach: w wysokiej rozdzielczości (HD) na pozycji 444 (Polsat Boxing Night HD) oraz standardowym (SD) na pozycji 445 (Polsat Boxing Night).

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.