STSport

Niestety nie mamy dobrych wieści na temat stanu zdrowia Piotra Wawrzyniaka. Potwierdziły się wstępne prognozy lekarzy i z powodu zerwania więzadła przedniego, bohater PROMMAC: Po prostu walcz! Lublin, będzie musiał pauzować pół roku. Jego planowany występ na dużej listopadowej gali PROMMAC 2 jest więc niemożliwy.

main_photo_ed068e3d48814ec3b6d88c1e8be18e72

 

Jesteśmy jednak pewni, że „Picia” wróci w nowym roku jeszcze mocniejszy. W Lublinie pokazał jakim charakterem i sercem do walki dysponuje. Jak się teraz okazuje, przewalczył prawie dwie rundy z zerwanym więzadłem, mimo to cały czas parł do przodu i razem z Antonim Chmielewskim stworzył niezapomniane widowisko, najbardziej dramatyczne i krwawe z dotychczasowych pojedynków na galach PROMMAC.

Nasza organizacja cały czas będzie wspierała Piotrka i zrobi wszystko, by jego powrót do zdrowia przebiegał jak najlepiej. Na każdym kroku podkreślamy, że zawodnicy i ich dobro jest dla nas najważniejsze. Tak też będzie w przypadku Piotrka, który może być spokojny o swoja przyszłość w PROMMAC. Kibicujmu mu teraz wszyscy w walce z kontuzja, żeby już za kilka miesięcy ponownie móc mu kibicować w oktagonie.

Informacja organizatora

Categories: MMA, Sporty walki 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.