STSport

Były strongman Oli Thompson 4 sierpnia podczas gali UFC on Fox 4 przegrał przed czasem przez poddanie z Philipem De Friesem, a wcześniej na UFC on FX 2 z Shawnem Jordanem. Te porażki spowodowały,że został relegowany z UFC…a teraz chce szukać sukcesów w KSW.

Oli Thompson na cel wziął sobie innego strongmana i zawodnika MMA Mariusza Pudzianowskiego i w wywiadzie dla mmarocks.pl rzucił mu oficjalne wyzwanie do walki.
Ta walka ma sens z wielu różnych powodów. W ostatnich dwunastu miesiącach jego akcje na rynku MMA nieznacznie wzrosły, moje lekko spadły – powiedział Thompson– Wywodzimy się z podobnego środowiska i walka ta na pewno spotkała by się z dużym zainteresowaniem i osiągnęła by ogromne wyniki oglądalności w TV. Rozumiem że to nie musi jeszcze być poziom na jakim on chce walczyć ale czekam na kontakt ze strony KSW które samo w sobie wygląda na bardzo dobrą organizację dającą wspaniały show dla fanów…Naprawdę z radością przyjadę walczyć na KSW a sędziowie w walce z Mariuszem nie będą potrzebni – zapewnił Oli Thompson Mariusz przyjmij wyzwanie jakie ci rzuciłem, nasza walka to jest coś co wiele osób chciałoby zobaczyć!

A wy co sądzicie o takiej walce? Czy Pudzian ma realne szanse, aby pokonać bardziej doświadczonego Oli Thompsona? Powinien podjąć wyzwanie czy też nie? Komentujcie…

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.