STSport

Krzysztof Jotko

Już 27 kwietnia w Spodku w Katowicach odbędzie się druga gala federacji MMA Attack. Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi jednej z walk tej gali, czyli Krzysztof Jotko vs Damir Hadzowic.

O Krzysztofie Jotce mówi się jako o jednym z największych talentów polskiego MMA. Ten ledwie 22-letni zawodnik stoczył na zawodowym ringu już 9 pojedynków i wszystkie rozstrzygnął na swoją korzyść. Podopieczny Mirosława Oknińskiego ostatni raz walczył na gali Night of Champions 3 w lutym tego roku, gdzie pokonał po poddaniu pod koniec drugiej rundy Krzysztofa Kondraciuka. Za szczególnie cenne uchodzi jego ostatnie zwycięstwo nad doświadczonym Krzysztofem Sadeckim – zawodnikiem, który walczył między innymi na KSW 11. Jotko zdominował pojedynek i pewnie wygrał na punkty. Było to na gali Pro Fight 6, która odbyła się 4 czerwca 2011 roku.

Jego rywalem podczas katowickiej gali będzie Duńczyk bośniackiego pochodzenia – Damir Hadzović. Ten 25-letni zawodnik stoczył do tej pory 5 pojedynków w zawodowym MMA. Początek miał naprawdę dobry, bo wygrał 4 walki z rzędu, ale ostatnio – w listopadzie 2011 roku na gali Cage Fight Live 2 – przegrał  z Andreasem Stahlem.

Pojedynek zapowiedziany jest w kategorii półśredniej – do 77 kilogramów.

Oto zwiastun:

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.