STSport

Michał „Cipao” Materla zmierzy się z Tomaszem „Gorillą” Drwalem w walce wieczoru gali KSW 31 w ERGO ARENA na granicy Gdańska i Sopotu już 23 maja.

Michał Materla vs Tomasz Drwal na KSW 31 w Trójmieście

Legenda polskiego MMA Tomasz Drwal (21-4-1, 12 KO, 6 Sub) dołączył do Federacji KSW jesienią 2014, ale kontuzja pokrzyżowała plany walki z Mamedem Chalidowem. Nie chcąc odwlekać swojego debiutu dłużej jeden z najlepszych polskich zawodników MMA stanie do walki o pas wagi średniej z Michałem Materlą (21-4, 3 KO, 12 Sub). Ulubieniec kibiców, w ubiegłym roku postawił kropkę nad i w swojej rywalizacji z Jayem Silvą i w trójmieście po raz trzeci bronił swojego tytułu, po raz pierwszy z Polakiem.

Na gali zawalczy również najsilniejszy zawodnik MMA na świecie Mariusz „Pudzian” Pudzianowski (8-3, 2 KO, 2 Sub), który jeszcze czeka na nazwisko rywala.

W trzeciej z głównych walk wieczoru, której stawką będzie pas mistrzowski wagi ciężkiej, Karol „Coco” Bedorf (11-2, 3 KO, 3 Sub) stanie do pojedynku z australijską legendą K-1 Peterem Grahamem (MMA 10-7, 9 KO). Kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa Bedorf wygrał swoje poprzednie pięć walk dla Federacji KSW. Doświadczony Graham, który 9 ze swoich 10 walk rozstrzygał za pomocą uderzeń, powraca do Polski po pokonaniu Marcina Różalskiego na KSW 28 w Październiku.

Pozostałe ogłoszone zestawienia to występ pretendenta do pasa KSW w wadze półciężkiej Gorana Reljica (14-4, 5 KO, 5 Sub) debiut w wadze półśredniej mistrza kategorii lekkiej Macieja „Irokeza” Jewtuszki (11-2, 6 KO, 5 Sub) przeciwko Robertowi Radomskiemu (12-3, 1 KO, 5 Sub), międzynarodowa konfrontacja w wadze średniej między Jayem Silvą (9-9-1, 6 KO, 2 Sub), a Azizem Karaoglu (7-6, 6 KO, 1 Sub) oraz starcie na szczycie polskiej kategorii półciężkiej Karol Celiński (12-5-1, 4 KO, 6 Sub) kontra Tomasz Narkun (9-2, 9 Sub).

Bilety na KSW 31 dostępne są w portalu ebilet.pl.

Kolejne hitowe wydarzenie Federacji KSW będzie można oglądać na jedynym oficjalnym internetowym streamie www.KSWTV.com.

http://youtu.be/BOauPMtGZsI

źródło: KSW

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.