STSport

Zawodnik KSW i komentator sportowy Polsatu Łukasz Jurkowski skomentował na swoim blogu galę organizowaną przez Marcina Najmana na stadionie narodowym. Tekst zatytułował „Narodowy wstyd…”.

Jurkowski napisał:
„Fakt jest taki, że PGE Narodowy świecił pustkami, jak pojemnik ze wstydem organizatora tej gali. Cytując klasyka „spoko spoko, zaraz się rozkręci” też nie znalazło odzwierciedlenia, bo jakoś specjalnie bliżej głównych walk kibiców nie przybywało. Nie pomogło nawet sprzedawanie biletów przez serwisy z rabatami i rozdawanie ich gdzie popadnie. Szkoda… serio. Szkoda mi wszystkich zawodników, którzy brali udział w tym przedstawieniu, bo to mogła być dla nich wielka chwila w sportowej karierze. Wiem, co mówię, bo jutro mija dokładnie rok kiedy wychodziłem do walki przy 57 500 tysiącach kibiców. Niezapomniane chwilę. Wielu z bohaterów NGB ciężko trenowało aby zaprezentować się z dobrej strony przed kibicami i widzami jakby nie było telewizji publicznej. Wiem, bo widziałem jaką robotę zrobili Artur Szpilka, Izu czy Ewka Piątkowska.
Nie tylko frekwencja była tutaj powodem do wstydu i zażenowania, które czuli wszyscy poza „częstochowskim Gladiatorem”, który żyje w jakimś równoległym dla świecie. Mam wrażenie, że wielu z oglądających widzów, włączyło to tylko po to aby zobaczyć kabaret organizacyjny, a nie formę sportową bohaterów gali. Nie zawiedli się, bo wczoraj Twitter płonął jak rzeczony w reklamie konar. Niektórym przydałby się wczoraj taki środek bo zapomnieli zabrać ze sobą jaj do ringu.”

Na odpowiedź Marcina Najmana nie trzeba było długo czekać. Na portalu społecznościowym Facebook zaatakował Łukasza Jurkowskiego podnosząc sprawę rzekomego pobicia przez zawodnika MMA swojej byłej dziewczyny.

„Niesamowite , że damski bokser Lukasz Jurkowski ma czelność pisać coś o Narodowej Gali Boksu i umieszczać tam słowo wstyd .
Najpierw prawie zabił swoją dziewczynę na motorze , później jego dziewczyna oznajmiła światu kim naprawdę jest Lukasz Jurkowski . Z pozdrowieniem dla wszystkich publikujących jego wypociny na nasz temat . Czyli temat Polskiego Boksu.
P.S.
Do mediów publikujących te bzdury . Czemu nie zapytacie Jurkowskiego jak mocno trzeba bić swoją dziewczynę , by miała takie siniaki jak pokazała na zdjęciach ?”


Łukasz Jurkowski nie pozostał mu dłużny i zagroził Najmanowi procesem o pomówienie.

„W związku z postem tego „znakomitego pięściarza i zawodnika MMA” chciałbym poinformować, że nie będę zniżał się do poziomu, jaki prezentuje zarówno sportowo jak i prywatnie. Dno Dna.
Co do zas wskazanych oskarżen ze strony „mistrza ringu”? informuję, iż sprawa zniesławienia na ktorą sie powołuje juz niedługo znajdzie swój finał w sądzie, a odpowiednia dokumentacja została złożona.
Przy okazji zaznaczam, iz to co robisz to zwykłe pomówienie.Postaram się abyś wspomógł finansowo wybrany przez Nas cel charytatywny.
Dobrej nocy dla wszystkich?”

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.