STSport

Pierwszy ich pojedynek odbył się ósmego czerwca tego roku. Wtedy po niespełna dwóch minutach walki „Pudzian” zmuszony był odklepać, co dało zwycięstwo „Big Sexy”. Już 28 września na gali KSW24, która odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie zobaczymy ich walkę rewanżową. Potwierdzamy! Mariusz Pudzianowski vs. Sean McCorkle po raz drugi!

Dla pochodzącego z Białej Rawskiej zawodnika będzie to pierwszy pojedynek w MMA od momentu kiedy to zmienił całkowicie swój sztab szkoleniowy. „Pudzian” do tej pory stoczył dziewięć zawodowych walk z czego pięć wygrał, trzy przegrał, a jeden pojedynek uznano za unieważniony. Rewanż w Amerykaninem będzie jego jubileuszową, dziesiątą walką w karierze i dziewiątą dla Federacji KSW.

Sean McCorkle to weteran światowej sceny MMA i zawodnik, który w swojej karierze walczył dla m.in. UFC. „Big Sexy” do tej pory stoczył dwadzieścia dwie zawodowe walki, wygrał siedemnaście i pięć przegrał. Dla mającego m.in. polskie korzenie McCorkle walka na KSW24 będzie drugą wizytą w Europie, drugą w Polsce i drugą na KSW.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.