STSport

27 kwietnia w katowickim Spodku na gali MMA Attack 2 dojdzie do elektryzującej walki Hardcorowy Koksu vs Marcin Najman. Cała Polska czeka na ten pojedynek, który zdecydowanie niesie za sobą większy ładunek emocji niż walka Pudzianowski vs Sapp, której to wynik wszyscy już znają z góry.Ostatnio w jednym z wywiadów w trywialny sposób Burneika zaatakował Najmana mówiąc,że ma żydowskie nazwisko i że jest Żydem.

Na odpowiedź El Testosterona nie trzeba było długo czekać. Podczas konferencji prasowej przed galą MMA Attack 2 w wywiadzie dla portalu Sportfan ostro odniósł się do słów Roberta Burneiki.

Nie mam już ochoty w ogóle z nim dyskutować – powiedział Marcin Najman –Straciłem do niego szacunek, jest dla mnie kompletnym zerem. I ręki – przed czy po walce – na pewno mu nie podam. Mogę równie dobrze nazwać go teraz pedałem!

Na tym El Testosteron jednak nie zakończył, gdyż odniósł się do pewnych wstydliwych faktów historycznych dotyczących Litwinów.

Ja nie wiem, czy ten Burneika zna w ogóle historię. Ja, jako patriota, wiem bardzo dużo. I to zarówno o polskiej historii jak i litewskiej. Robert w ogóle nie powinien wypowiadać się w tej kwestii, bo to jego przodkowie działali razem z Hitlerem w ramach jednostek Lithuanian SS i wycinali polską oraz wielonarodowościowa społeczność!  – grzmiał Marcin Najman– Na jego miejscu puknąłbym się w głowę. To tępak!

Cały wywiad można przeczytać Tutaj

Fani MMA mogą już zacierać ręce. Z całą pewnością 27 kwietnia w klatce podczas gali MMA Attack będzie się działo. Między Marcinem Najmanem i Robertem Burneiką naprawdę iskrzy! Szykujcie się na wojnę…

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.