STSport

Portal STsport przeprowadził wywiad z Marcinem Najmanem( 13-4), który opowiedział o organizacji gal bokserskich przez NG Promotions, walce Kamila Bazelaka i Dariusza Snarskiego,a także o swojej działalności charytatywnej.


Jak wiemy, jesteś na sportowej emeryturze. Teraz organizujesz dwie gale. Skąd pomysł na walkę Darka Snarskiego ? Myślałeś, aby na galę zaprosić również Andrzeja Gołotę ? ( jako kibica)

To prawda, pomimo spekulacji i prowokacji ze strony tego skończonego idioty bez pieniędzy Salety, pozostaję póki co na emeryturce. Zajmuję się obecnie przygotowywaniem dwóch gal bokserskich w miastach Jerzego Kuleja czyli w Częstochowie i w Ełku. Zresztą gale te zaczęliśmy przygotowywać z Mistrzem jeszcze rok temu i to właśnie Jerzemu Kulejowi je dedykuję. Jeśli chodzi o Darka Snarskiego to wojownik ,który cały czas ma głód boksu, dlatego cieszę się ogromnie , że zorganizuję mu walkę w Ełku, to poza tym jego rodzinne strony. Co do zaproszenia Andrzeja Gołoty na galę w Częstochowie to przyznam szczerze, że myślałem o tym. Gala w Częstochowie, którą organizuję odbędzie się na tydzień przed jego walką w Łodzi i myślę , że Andrzej będzie w końcówce przygotowań do swojej walki, ale oczywiście spróbuję go zaprosić.

Na gali wystąpi również Kamil Bazelak. Skąd pomysł na jego walkę w formule K-1 , a nie w MMA ? KSW wyraziło zgodę na jego walki na innych galach ( poza MMA ATTACK ) .

Kamil ma ogromny żal ,ze nie mógł stoczyć walki rewanżowej z Kamilem Walusiem,gdyż jak pokazała walka Walusia z piłkarzem wielkim zawodnikiem on nie jest i Bazelak wcale przed tym rewanżem nie byłby bez szans. Tym bardziej , że trzeba mu oddać to , że tak naprawdę przegrał na KSW 18 z kontuzją , a nie z Walusiem. Będzie walczył w K-1 , bo ma cały czas ważny kontrakt na walki MMA w federacji KSW.

Jako promotor chciałbyś się zająć karierą jakiegoś boksera ? A może masz już kogoś na „oku” i obserwujesz jego rozwój?

Na razie jako NG Promotion, bo nie ja jeden tworzą ta grupę, skupiamy się wyłącznie na galach. Zawodników, którzy nie maja szansy pokazać się na dużych galach jest w Polsce wielu. Dlatego dajemy szanse miejscowym wojownikom. Gala w Ełku nosi nazwę „Ełk vs. Reszta Świata” ,a w Częstochowie „Częstochowa vs. Reszta Świata”
Na koniec chciałbym Cię zapytać, kiedy możemy się spodziewać kolejnego meczu „bokserzy kontra żużlowcy”. Poprzednie spotkania, cieszyły się sporym zainteresowaniem.
Moja działalność charytatywna jest stała, nie jest kaprysem i chęcią zwrócenia na siebie uwagi. Ja to robię od 11 lat, gdy jeszcze nikt poza Częstochową o mnie nie słyszał. Dlatego śmieszą mnie głosy, co poniektórych próżniaków, co to nawet sąsiadowi nie pomogli ,że robię to na pokaz.

Dziękujemy za rozmowę.

Dziękuję również i zapraszamy wszystkich fanów boksu, K-1 i MMA na gale NG Promotions w Ełku i Częstochowie. Czeka na was dużo emocji, efektownych walk i wspaniałej zabawy.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.