STSport

Niepokonany 19-letni Magomed Magomedov będzie rywalem Macieja Różańskiego na gali MMA Attack 4, która 26 października odbędzie się w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Obaj są młodzi i niepokonani. Obaj w swojej karierze stoczyli po 4 zawodowe pojedynki, z których aż trzy wygrywali przez poddania. Przede wszystkim obu w ich krajach wróży się wielką przyszłość. Zaledwie 19-letni Magomedov to wschodząca gwiazda czołowej rosyjskiej organizacji Fight Nights. Zawodnik ten zadebiutował w 2012 roku i w 10 miesięcy wygrał cztery kolejne pojedynki, po czym zaczęto mówić o nim jako o wielkiej przyszłości rosyjskiej wagi średniej. Magomed cechuje się dobrymi warunkami fizycznymi, a długimi kończynami sprawia problemy rywalom zarówno w stójce i w parterze.

W Polsce Magomedova przywita Maciej Różański, którego często porównuje się do Michała Materli. 24-latek z zawodu jest strażakiem, więc nie straszny jest mu ogień walki. O Berserkerze naprawdę głośno zrobiło się w 2011 roku, kiedy znokautował solidnego w stójce Szweda Kristiana Lexella. Znany ze swoich ponad przeciętnych umiejętności parterowych Różański miał później problemy z toczeniem walk w MMA. Brakowało bowiem chętnych, by mierzyć się z ekspertem od walki na chwyty, który dysponuje w dodatku nokautującym ciosem. Różański do MMA wrócił na reaktywacji Areny Berserkerów, kiedy po raz pierwszy w karierze musiał wyjść do drugiej rundy. W tej duszeniem pokonał Makhmuda Muradova i zapracował na kontrakt z MMA Attack.

26 października obaj zawodnicy będą mieli sporo do udowodnienia, ale i wiele do stracenia. Dlatego też szykuje się niesamowita walka, której nie można przegapić. Wszystkich fanów mocnych wrażeń zapraszamy do Ergo Areny, Bilety można nabywać za pośrednictwem serwisu Eventim.pl

mma-attack.net

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.