STSport

Dwóch uczestników gali KSW Extra – President Cup z Ełku, Robert Radomski z Silesian Cage Club Katowice i Rafał Błachuta z No Limits Kwidzyn zmierzą się ze sobą na gali KSW25, która 7 grudnia odbędzie się we Wrocławiu.

Obu zawodników fani Federacji KSW mogli ogladać w ringu KSW 29 stycznia 2011 roku podczał gali KSW Extra – President Cup w Ełku. Obaj wystąpili w turnieju wagi półśredniej. Radomski (11-2-0) wygrał pierwszą walkę z Wandersonem Silvą przez decyzję, lecz z powodu kontuzji nie mógł kontynuować udziału w zawodach. Błachuta (7-2-0) na tej gali stoczył dwa pojedynki. Najpierw wygrał pojedynek eliminacyjny z Rafałem Schabkiem, a następnie znalazł się w turnieju głównym zastępując właśnie Radomskiego.

W grudniu obaj po raz kolejny wystąpią na tej samej gali, lecz tym razem w pojedynku przeciwko sobie. Do tej walki miało dojść już na gali KSW24, lecz decyzją włodarzy Federacji KSW wprowadzenie dodatkowej karty walk zostało przełożone właśnie na grudniowe widowisko we Wrocławiu. Walka Radomski vs. Blachuta została zakontraktowana na trzy, pięciominutowe rundy w limicie wagowym do -77kg.

źródło KSW

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.