STSport

Właściciele Federacji KSW podjęli już decyzję, których zawodników nagrodzić bonusami w trzech kategoriach: walka wieczoru, poddanie wieczoru i nokaut wieczoru gali KSW22 – Pride Time.

Ich decyzją pieniężne bonusy otrzymają:

WALKA WIECZORU
Zdaniem Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego , a także zdaniem wielu fachowców najlepszym pojedynkiem gali KSW22 – Pride Time była konfrontacja Jana Błachowicza z Chorwatem Goranem Reljicem. Obaj panowie w tej walce pokazali wielką klasę, ogromne umiejętności i w pełni zasłużyli na ten bonus.

PODDANIE WIECZORU
Perfekcyjnie założone duszenie przez Rafała Moksa pozbawiło złudzeń Marcina Naruszczkę, kto w tym pojedynku był lepszy. Nie pomogła nawet próba dość widowiskowego rozbicia przez Naruszczkę, który ostatecznie musiał odklepać. Bonus wędruje do zawodnika Berserkers Team Szczecin.

NOKAUT WIECZORU
Niewiele ponad dwie minuty potrzebował Anzor Azhiev, aby pokonać Czecha Pavla Svobodę. Jedna akcja zadecydowała o bardzo ciężkim nokaucie, jak nie najcięższym w historii gal KSW. Svoboda jeszcze długo po zakończeniu pojedynku leżał oszołomiony na ringu, aby ostatecznie opuścić go na noszach w asyście medyków. Dla Azhieva był to pierwszy nokaut w karierze i pierwsza walka zawodowa zakończona przed czasem. Zasłużony bonus, piękny nokaut zawodnika PJ Promotion Group.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.