STSport

Po wielu tygodniach oczekiwań i napięcia w sprawie rewanżu Snarski vs Zegan, kibice mogą odetchnąć z ulgą. Na konferencji prasowej, która odbyła się w Restauracji Esperanto w Białymstoku oficjalnie zostało potwierdzone, że bokserzy skrzyżują rękawice, a media ujrzały kontrakt podpisany przez obu bokserów.

Dariusz Snarski od 2009 roku po, jak się wydaje niesprawiedliwym werdykcie na jego niekorzyść czekał na rewanż z Zeganem. Zegan zaraz po walce obiecał Snarskiemu rewanż, mijały miesiące, lata, a do pojedynku nie dochodziło. Dariusz Snarski na początku roku kolejny raz zaczął namawiać Zegana do rewanżu i po kilku miesiącach starań w końcu – Zegan potwierdził chęć rewanżu, a po pewnym czasie się wycofał. Nie minęły 2 tygodnie gdy nagle na stronie Zegana pojawił się wpis że będzie walczył, a tydzień później był już podpisany kontrakt. Zapowiada się że Pojedynek dostarczy wielu emocji, w końcu obaj to bardzo utytułowani zawodnicy i każdy z nich po czterech latach chęci rewanżu będzie starał się za wszelką cenę kto jest lepszy! „Po obejrzeniu walki, stwierdziłem że obrałem złą taktykę, chciałem atakować, atakować i atakować, gdybym uspokoił tempo walki, wygrałbym bez mniejszego problemu” – mówił Snarski na konferencji.

„Będzie to jeden z ciekawszych pojedynków w tym roku pomiędzy polskimi bokserami „– mówi Grzegorz Sakowicz – szef Wings of Commercials – odpowiadający za promocję tego wydarzenia.

Na konferencji obecni byli również pozostali zawodnicy, którzy zawalczą na XXII GALI GRUPY BOXING PRODUCTION i 16 listopada m.in:

Robert SHY Świerzbiński vs Norbert Dąbrowski – „będzie to emocjonujący rewanż, obaj twierdzą, że są już innymi zawodnikami i będą na pewno przygotowani.”

Krzysztof Skorpion Cieślak – cieszę się, że zostałem zaproszony do Białegostoku, moja forma jest naprawdę bardzo dobra, po skończonym kontrakcie z Babilońskim znów czuje przyjemność z treningów i boksowania.

Sylwia Giedwidz, która wystąpi w zawodowej walce kobiet, –„ obiecuję pokazać się z jak najlepszej strony”, w ringu spotka się vs Anastasia Mazets z Białorusi.

Zapraszamy kibiców 16 listopada 2013 godz. 19 do hali Szkoły Podstawowej nr 50 przy ul. Pułaskiego 96 w Białymstoku, bądź też zachęcamy do obejrzenia transmisji w Orange Sport, lub retransmisji w Polsat Sport.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.