STSport

Dziś w „Klubie Muzycznym Stacherczak” w Częstochowie odbyło się oficjalne ważenie przed sobotnią galą boksu zawodowego w Częstochowie. Wojownicy, którzy już jutro stoczą wojnę w ringu zaprezentowali się przed zgromadzoną w klubie grupą dziennikarzy i kibiców. Bohater sobotniego wieczoru Dariusz Sęk wniósł na wagę 79.8 kg, natomiast jego rywal Arturas Kulikauskis zanotował na wadze 81.2 kg.

Pełne wyniki ważenia poniżej:

Walki w formule K-1:

Kamil Bazelak (126.3 kg) vs. Andreas Urlich (TBA)

Norbert Anzorge (95.2 kg) vs. Janusz Dylewski (TBA)

Boks walki zawodowe:

Marcin Siwy (115.2 kg) vs. Zsolt Kezi (TBA)

Maciej Sulęcki (  72.6 kg) vs. Dzinis  Makar (72.7 kg)

Walka wieczoru

Dariusz Sęk (79.8 kg) vs. Arturas Kulikauskis (81.2 kg)

Gala odbędzie się 27 października w nowej hali sportowej w Częstochowie przy ul. Żużlowej 4. Początek imprezy o godzinie 18:30. Honorowy patronat nad galą objął prezydent miasta Częstochowa Krzysztof Matyjaszczyk. Podczas gali kibice zobaczą 3 pojedynki na zasadach boksu zawodowego, dwa pojedynki w formule K-1 oraz jedną walkę na zasadach MMA.

Bilety w cenie 10 zł, 50 zł, 100 zł oraz 200 zł do nabycia w kasach nowej Hali Sportowej w Częstochowie przy ul. Żużlowej, Kręgielni Stacherczak przy ul. Kościuszki 1 oraz w Biurze Podróży Bliżej Słońca przy ul. Piłsudskiego 13/15.

Patroni medialni gali: Orange Sport, Wirtualna Polska (wp.pl), Dziennik Zachodni, Życie Częstochowy, BoxingNews.pl, STsport.pl,Dziennik Zachodni, NaszeMiasto.pl, Fightsport.pl, mmania.pl sport.Czest.pl.

Patronem sprzętu dla zawodników jest sklep Asami – dystrybutor sprzętu sportów walki firmy Fairtex.

(boxingnews.pl)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.