STSport

Konrad Bronicki z Warszawy będzie sędzią ringowym podczas gali MMA Fighters Arena 3, która odbędzie się w sobotę 29 września w hali MOSiR przy ul. ks. Skorupki 21 w Łodzi. 30 letni Bronicki pochodzi z Warszawy i jest licencjonowanym sędzią MMA przy Polskim Związku Ju-Jitsu w ramach, której działa Komisja Mieszanych Sztuk Walki.

Konrad Bronicki w środku

Konrad Bronicki w środku

Bronicki jest jednym z pierwszych sędziów, który uzyskał legitymację sędziowską. Gala po raz pierwszy w Polsce odbędzie się na zasadach światowego lidera Mieszanych Sztuk Walki czyli UFC i wymaga szczególnych predyspozycji do tak odpowiedzialnej roli. Bronicki bez wątpienia takie cechy posiada.

Jest to jeden z najlepiej rokujących polskich arbitrów. Nie będzie przesadą stwierdzenie obserwatorów, którzy nazywają go „Polskim Johnem McCarthy’m” i porównują styl jego pracy do legendarnego amerykańskiego  sędziego „Big” Johna McCarthy’ego. Konrad mimo młodego wieku ma już spore doświadczenie i jako zawodnik, który skutecznie walczył na imprezach ALMMA a także toczył już profesjonalne walki stąd jego wiedza, pewność i prawidłowość podejmowanych decyzji. Swoje zawodowe podejście pokazał m.in. na galach Profesjonalnej Ligi MMA, które sędziuje od początku istnienia czy innych imprezach. FA 3 to będzie największe wyzwanie w dotychczasowej karierze sędziego i zawodnicy mogą liczyć na jego profesjonalizm w oktagonalnej klatce w jakiej toczyć się będą pojedynki  na Fighters Arena.

Wszystkich, którzy chcą obejrzeć  galę Fighters Arena 3,  Organizator zaprasza do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łodzi przy ul. ks. Skorupki 21 w sobotę 29-go września. Początek gali i uroczyste otwarcie o godz. 20.00. Bilety dostępne są na www.kupbilet.pl i w punktach sprzedaży tej sieci. Dostępne także będą w kasach w dniu gali od godziny 18.00. Serdecznie zapraszamy na prawdziwe MMA po raz pierwszy na zasadach światowego lidera, organizacji UFC.

Więcej informacji: www.fighters-arena.com

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.