STSport

Federacja KSW odkrywa kolejne nazwiska zawodników, którzy wystąpią na galiKSW 30, 21 lutego w Poznaniu. W głównej karcie kibice zobaczą dwóch poznańskich zawodników, jednego z największych talentów w polskim MMA Mateusza Gamrota (8-0, 2 KO, 2 Sub) oraz czołowego ciężkiego Michała Włodarka (6-0, 3 KO,  1 Sub). 

KSW 30 Wlodarek
  
Reprezentujący poznański Ankos Zapasy Gamrot zmierzy się z jeszcze nieogłoszonym zagranicznym rywalem. Dla popularnego „Gamera” będzie to już piąty pojedynek dla Federacji, podopieczny Andrzeja Kościelskiego nie tylko nie przegrał jeszcze w KSW, ale nie oddał żadnemu rywalowi rundy. 
  
Przeciwnikiem Włodarka, trenującego pod okiem znakomitych polskich zapaśników Arkadiusza Kordusa i Mateusza Gucmana, będzie doświadczony rzeszowianin Szymon Bajor (14-5, 4 KO, 9 Sub). Obaj zawodnicy ostatnio pojawili się na gali KSW 28 w Szczecinie, solidarnie wygrywając swoje walki przed czasem, odpowiednio z Michałem Andryszakiem i Kamilem Walusiem. 
  
Przypominamy, że w walce wieczoru wystąpi inny poznaniak Borys Mańkowski(16-5-1, 3 KO, 6 Sub), który w swojej drugiej obronie mistrzowskiego pasa KSW w wadze półśredniej zmierzy się z Mikhailem Tsarevem (29-4, 8 KO, 19 Sub). 
  
Bilety na KSW 30 w Poznaniu można kupować w portalu eBilet.pl.

źrodło: KSW

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.