STSport

Niedawno informowaliśmy o podpisaniu kontraktu z Pawłem Kiełkiem, a teraz już pora na kolejne wzmocnienie w niższych kategoriach wagowych. Dołaczył do nas także Kamil Maroń – jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników wagi piórkowej w Polsce, reprezentujacy Legion Team Tarnów.

main_photo_07de5b6735a33900bc49b6fd1764e369

 Maroń ma 23 lata i zawodowy rekord 5 wygranych i 1 porażkę. Jak na swoja kategorię wagowa dysponuje znakomitymi warunkami fizycznymi. Zawodnik pochodzacy z Sędziszowa szczególnie groźny jest w parterze, ale w ostatnim czasie poczynił także duże postępy w innych płaszczyznach i znajduje się w znakomitej formie. Talent młodego zawodnika dostrzegli szefowie M-1 Global, którzy zaproponowali mu długoterminowy kontrakt. Obie umowy sa jednak tak skonstruowane, że pozwalaja zawodnikowi na starty zarówno dla PROMMAC, jak i M-1. 

 

Na kolejna walkę Kamila nie będziecie musieli długo czekać. Już 15 sierpnia, na gali w St. Petersburgu – tej samej, gdzie dojdzie do hitowego starcia Damiana Grabowskiego z Marcinem Tybura – Kamil Maroń zmierzy się z Rosjaninem Nikita Chistyakovem, w swojej drugiej walce dla M-1 Global.

 

Zanim więc Kamil zadebiutuje na gali PROMMAC, trzymamy za niego kciuki w startach na wielkich galach za nasza wschodnia granica!

Categories: MMA, Sporty walki 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.