STSport

Wakacje są jeszcze w pełni, nic więc dziwnego, że znany zawodnik MMA, Karate i były strongman Kamil Bazelak wypoczywa. Uczestnik walki wieczoru, która już 14-go września czeka go na gali PLMMA 20 w Pruszkowie, postanowił nie rezygnować z wakacji w Egipcie i to pomimo, że w tym kraju szaleje wojna a w Pruszkowie czeka go nie mniejsza wojna w oktagonie z legendarnym Józefem Warchołem.

Kamil solidnie trenował przez kilka ostatnich tygodni i wyraźnie schudł! W oczekiwaniu na kolejne walki poprawiał bokserskie umiejętności i robił kondycyjne zgrupowania w górach. Krótki odpoczynek był koniecznością. Egipskie morze, nurkowania, pływanie i słońce także mają pozytywny wpływ na jego formę, co widać po przesłanych nam zdjęciach i zadowolonej minie byłego zawodnika KSW. Nasi czytelnicy, fani MMA i fani talentu Kamila nie powinni martwić się o jego dyspozycję.

Jedynym, który może się teraz obawiać formy Kamila Bazelaka jest wspomniany Józef Warchoł, który także przebywa nad morzem…tyle że polskim bo mieszka w Koszalinie nad Bałtykiem. Fanów MMA już dziś zapraszamy na starcie Kamila z Józefem Warchołem a także szereg innych ciekawych pojedynków jakie będą mieć miejsce w Pruszkowie. Sprzedaż biletów na to wydarzenie ruszy w ciągu najbliższych kilku dni w sieci Eventim. Zapraszamy do oglądania!

źródło: fightsport.pl

Categories: MMA, Polecamy 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.