STSport

Kamil Bazelak, pisarz i publicysta, a także były wicemistrz Europy w Karate, opublikował na swojej oficjalnej stronie internetowej www.kamilbazelak.pl wpis dotyczący oburzającego handlu dziećmi w Brukselii. Bazelak podkreśla,ze to powrót do niewolnictwa kobiet i handlu żywym towarem. Kobiety według publicysty mają być tylko i wyłącznie inkubatorami dla homoseksualistów.

„Przed kilkoma dniami przecierałem moje oczy ze zdumienia zastanawiając się, dokąd ten świat zmierza? W Brukseli zorganizowano targi, na których oferowano sprzedaż dzieci dla par gejowskich. We wrześniu targi odbyły się też w Paryżu, w październiku Tajpej, a w grudniu odbędą się w stolicy Izraela, w Tel-Awiwie. To jedno z najbardziej bulwersujących dla mnie przedsięwzięć, o jakim ostatnio słyszałem. W targach „Men Having Babies” w Brukseli brali udział majętni homoseksualiści, którzy za kupowane dziecko musieli zapłacić od 90 tysięcy do 150 tysięcy dolarów. Sprzedawcy w pakiecie oferowali tzw. „wynajęcie macicy” na okres 9 miesięcy, pomoc prawną związaną z zalegalizowaniem zakupionego towaru (dziecka), dostarczenie komórek jajowych i nasienia. Trzymający się za ręce homoseksualiści, pozujący przed obiektywami mediów na idealne pary, byli zapraszani do stoisk, gdzie przeglądali foldery reklamowe i mogli sobie wybrać dowolne dziecko, których asortyment w ofertach był naprawdę szeroki. Do wyboru była rasa, płeć, a nawet kolor włosów, czy oczu.
Kobiety, które będą rodzić te sprzedane przed swoim narodzeniem dzieci, mają być tylko i wyłącznie inkubatorami dla homoseksualistów. Takie praktyki to zwykły powrót do niewolnictwa kobiet i handlu żywym towarem. A to wszystko dzieje się pod samym okiem liberalnej Unii Europejskiej, która próbuje zniszczyć chrześcijaństwo w każdym zakątku Europy, poprzez liberalizowanie norm kulturowych, społecznych, a także przez dehumanizację istoty ludzkiej.
Handel dziećmi jest na całym świecie olbrzymim problemem. W Kenii dla przykładu można nabyć dziecko bez potrzeby korzystania z surogacji za 50 – 80 tysięcy szylingów kenijskich (ok. 1,7 -2,7 tys. zł).
Czy takiego świata naprawdę chcemy? Uprzedmiotowienie kobiet i dzieci, niewolnictwo, surogacja, odbieranie dzieciom wolności, to nasz ideał życia? Zadajmy sobie retoryczne pytanie, jak na to wszystko patrzy Bóg?”

źródło: https://www.kamilbazelak.pl/handel-dziecmi-w-brukseli/

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.