STSport

Już niespełna miesiąc pozostał do pierwszych w historii zawodów Power Kids , które odbędą się w Łasku koło Łodzi w sobotę 20 kwietnia.


Zawody Power Kids wspiera Burmistrz Miasta Łask  Gabryel Szkudlarek. Dużą pomoc zaoferowało również Gimnazjum nr 2 Łasku przy ul.Berlina2, w której to odbędą się zawody dla dzieci. Dyrektor szkoły Ewa Ołownia udostępniła organizatorom na dzień imprezy piękną, dużą halę z trybunami. Na niej to właśnie firma eventowa OPENER STUDIO obiecała pomoc w przemianie hali w miejsce pełne kolorów i wyobraźni. Ponad to firma AA DRINK Polska zapewni małym i tym większym sportowcom napoje izotoniczne i energetyczne oraz ufunduje gadżety dla młodzieży.

Projekt Power Kids wspiera również ogólnopolska sieć sal zabaw dla dzieci Jupi Park, która ufundowała bilety do sal zabaw do wykorzystania w całej Polsce. Mniejsi Fighterzy,którzy stoczą już swoje walki,dzięki Justynie Derenda-Dominiak będą mogli przemienić się na jeden dzień w postacie, o których zawsze marzyły. Dodatkowo finansowo imprezę wspierają Firmy MD serwis (części samochodowe) oraz MDSK (artykuły szpiegowskie).
Wszystkie dzieci biorące udział w zawodach otrzymają medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Już niebawem organizatorzy podadzą panel zgłoszeniowy do zawodów, przez którego będą się mogli rejestrować wszystkie dzieci, chcące wsiąść udział w imprezie Power Kids.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.