STSport

Zawodowy pięściarz Joe Joyce (6-0, 6 KO) przygotowuje się do kolejnego pojedynku, sparując z Tysonem Furym (27-0, 19 KO). Joyce miał okazję sparować też z Anthony Joshuą (22-0, 21 KO) i na tej podstawie twierdzi, że Tyson Fury jest lepszym pięściarzem niż Joshua.

– Sparingi z kimś takim jak Tyson sprawiają, że staję się lepszym bokserem. On wyciąga ze mnie wszystko co najlepsze. Uwierzcie, zapłacilibyście sporo pieniędzy, by móc obejrzeć te nasze rundy sparingowe. Trenowałem z najlepszymi, jak Anthony Joshua czy Dillian Whyte, ale to Fury jest najbardziej utalentowany. Ma do tego spory zasięg ramion i bokserskie IQ – powiedział Joe Joyce.

W podobny sposób wypowiadał się Nathan Gorman (14-0, 11 KO), który również sparował z Furym.
– Wierzę, że to będzie bardzo jednostronna walka. Ciosy Wildera będą pruły powietrze. Nie zrozumcie mnie źle – to może najmocniej bijący zawodnik świata, ale będzie musiał trafić kogoś takiego jak Tyson. On jest bardzo inteligentny. Jak się w ogóle przygotować na kogoś takiego? Może walczyć z normalnej pozycji lub odwrotnej, ręce trzymać wysoko lub nisko, po prostu nie wiadomo, co ten gość zrobi. Sądzę, że będzie sprawiać, że Wilder będzie pudłować. – powiedział Nathan Gorman.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.