STSport

Na oficjalnej stronie francuskiego zawodnika – lebannerofficial.com – pojawiło się oświadczenie, w którym Jerome Le Banner potwierdza swój udział w Konfrontacji Sztuk Walki 18.

Pewien niepokój, zwłaszcza wśród fanów, wzbudziła informacja, że zapowiedziana na 12 stycznia konferencja prasowa z udziałem szefów KSW, Marcina Różalskiego i Jerome’a Le Bannera została odwołana. Oficjalnie z powodów osobistych Francuza. Od razu pojawiły się spekulacje, że do walki może nie dojść. Jednak po oświadczeniu na stronie zawodnika możemy być spokojni – faktycznie chodziło tylko o drobną niedyspozycję.

Oto treść oświadczenia:

Jerome Le Banner pragnie oficjalnie poinformować, że stoczy pojedynek w formule MMA na gali KSW18, 25 lutego 2012 w Polsce. Zawodnik weźmie udział w walce wieczoru przeciwko Marcinowi Różalskiemu i zapowiada widowiskową walkę! W tym celu Jerome Le Banner udaje się do USA, gdzie będzie trenować MMA. Jerome miał być dzisiaj w Polsce, ale z powodu grypy żołądkowej nie mógł przybyć, jednak potwierdza swój udział w tym pojedynku!

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.