STSport

Dziesięć Obozów KSW za nami, a więc czas na jedenastą edycję. Federacja KSW właśnie rozpoczęła zapisy! Podobnie, jak rok temu i tym razem zimowa edycja odbędzie się w zakopiańskim pensjonacie „Kurant” i potrwa od 22 lutego do 1 marca.

W tej chwil trwa potwierdzanie kadry trenerskiej, lecz poprzednie lata już pokazały, że wszyscy adepci MMA udający się na nasze zgrupowanie mogą trenować ze ścisłą czołówką polskiej sceny mieszanych sztuk walki, zawodnikami znanymi z gal KSW. I tym razem tak będzie. Koszt wyjazdu to 1450PLN.

Chcemy zachęcić wszystkich do przybycia proponujemy zapoznać się z galeriami zdjęć z poprzednich obozów. Tutaj dostępne zdjęcia z tegorocznego wyjazdu do Giżycka, zaś tutaj fotorelacja z dziewiątego obozu KSW, który odbył się w Zakopanem.

Wszystkich zainteresowanych wspólnym trenowaniem z zawodnikami i trenerami znanymi z gal KSW zapraszamy do wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się pod poniższym linkiem:

>>>FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 11. OBOZU KSW**<<<

** formularz to jedyna forma zgłaszania się na obóz! W razie pytań prosimy kontaktować się z koordynatorem przedsięwzięcia Michałem Ganysem (michal.garnys@kswmma.com lub +48 510-301-130 

info organizatora: konfrontacja.com

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.