STSport

Uznawany za najlepszego sędziego ringowego na świecie Amerykanin Herb Dean będzie rozjemcą w głównym pojedynku gali KSW 27 – Cage Time, w którym Mamed Khalidov skrzyżuje rękawice z Maiquelem Falcao.


43-letni Dean to były zawodnik, a od ponad dziesięciu lat wzięty arbiter na największych galach na świecie. Kalifornijczyk był trzecim człowiekiem w ringu/klatce podczas pojedynków m.in. Andersona Silvy, Fedora Emelianenko czy Georges’a St. Pierre’a. W plebiscycie poczytnego miesięcznika Fighters Only na najlepszego sędziego MMA, Dean wygrywał we wszystkich dotychczasowych edycjach plebiscytu w latach 2010-2013.
Obecność Amerykanina na KSW 27 ściśle wiąże się z debiutem okrągłej klatki na największej gali w Europie. Ekspercka wiedza i doświadczenie Herba Deana pozwolą organizacji na sprawne przejście do nowej areny walk, która pojawi się na gdańsko-sopockiej gali.

Galę KSW 27 – Cage Time z walkami Mameda Khalidova z Maiquelem Falcao i Mariusza Pudzianowskiego z Olim Thompsonem można oglądać na żywo w systemie PPV w Cyfrowym Polsacie, IPLA,www.kswtv.com oraz w wybranych sieciach kablowych. Początek transmisji w sobotę 17 maja o godzinie 20:00.

źródło: KSW

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.