STSport

Jak podaje serwis fightcard.pl prawdopodobnie Todd Duffee (6-2) będzie walczył dla federacji KSW.W rozmowie z tym portalem Duffee potwierdził fakt prowadzenia rozmów w tej sprawie.

„Walka dla organizacji KSW byłoby niesamowitą sprawą. Ostatnio wykonałem wiele rozmów, by znaleźć się w karcie walk kolejnej gali KSW, jednak nie zostały one sfinalizowane podpisaniem umowy. Jestem bardzo zainteresowany przyjazdem do Polski ponieważ show produkowane przez KSW jest niesamowite, a fani obecni na galach reagują żywiołowo i głośno dopingują. Jestem gotowy na wyzwania i dam z siebie wszystko!”

Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie Todd Duffee jest brany pod uwagę jako zawodnik dla Marcina Różalskiego. Czy dojdzie jednak do finalizacji takiej walki, przekonamy się już niebawem.Todd Duffee jest zawodnikiem typowo stójkowym .Wszystkie zwycięstwa zaliczył przez KO lub TKO. Miał okazję walczyć w gali K-1 – Dynamite!! Power of Courage 2010  z Alistairem Overeeemem, który znokautował go w 19 sekund.Jako rywal pasowałby więc do walki z tak utytułowanym strikerem jak Marcin Różalski.

Todd Duffee zagrał ostatnio rolę w filmie Never Back Down2.

http://youtu.be/Fq2wzgBEWc0

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.