STSport

Sędzia gal MMA Grzegorz Szczepanik poinformował na swoim profilu na Facebooku, iż został oszukany przez organizatorów gali Fight Rose, którzy według jego informacji mieli nie wypłacić gaż zawodnikom i sędziom.

Całość cytujemy poniżej:
UWAGA: Przemysław Tobolczyk i Veronika Gackowska czyli organizatorzy gali Fight Rose nie wywiązali się po ostatniej gali ze zobowiązań finansowych wobec mnie.
Nie chciałem tego robić, bo wiąże się to z tym, że już pewnie nigdy nie odzyskam siana, ale przynajmniej może uda się zapobiec kolejnej takiej sytuacji. Czasy w których takie akcje przechodziły bez echa nie wrócą mam nadzieję już nigdy, a wolny rynek MMA zweryfikuje ich natychmiastowo.
Nieopłaceni jesteśmy my – sędziowie, nieopłacona jest większość ZAWODNIKÓW, nie opłaceni są ludzie z obsługi, cutmani i to wiem na pewno (jest grupa na fb w której rozmawiamy między sobą) a doszły mnie słuchy że nieopłacona jest nawet hala na której gala była zorganizowana. Organizatorzy zapadli się pod ziemie, nie odbierają telefonów, nie odpisują na wiadomości mimo, że są dostępni na mediach społecznościowych. Dostałem jednego smsa, że wszystko będzie uregulowane do jakiejś tam daty i oczywiście nie zostało.
__
Edit: właśnie odezwał się do mnie Krystian Rosa, czyli zawodnik z walki wieczoru, który również nie został rozliczony i sam poprosił mnie sam o oznaczenie, także zakończmy jakąkolwiek działalność tych ludzi w branży!
__
Edit 2: Przemysław Tobolczyk lepiej wyjaśnij ludziom tę sytuację a nie usuwasz oznaczenie 😉
__
PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH na przyszłość przed współpracą z tą dwójką.
Pomijając fakt, że to była najgorzej zorganizowana gala na jakiej byłem, po prostu okazali się oszustami. Jestem człowiekiem i zawsze można się ze mną dogadać, zadzwonić powiedzieć słuchaj jest wtopa zbieramy siano rozbij nam to proszę na jakieś ratki nawet małe ale chcemy Cię spłacić i powolutku będziemy to regulować. Nie byłoby żadnego problemu, niestety tu jest ewidentna wyjebka, jakieś kłamstwa w jednej wiadomości i zapadnięcie się pod ziemie.
Bardzo proszę o pomoc w rozpowszechnieniu tej wiadomości

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.