STSport

W drugiej dekadzie czerwca w hotelu Trylogia w Zielonce odbędzie się gala Vale Tudo Cup 2 podczas, której zobaczymy dziewięć walk w formule MMA i jedną o pas mistrzowski VTC kobiet w K-1. Przedstawiamy wywiad z jednym z zawodników, reprezentantem klubu „Anaconda Combat Club” Grzegorzem Białasem.

Już 15 czerwca podczas gali Vale Tudo Cup 2 w Zielonce, zmierzysz się z Dawidem Harasem. Jak idą przygotowania do tego pojedynku?

-Przygotowania rozpoczęte . Jest dobrze, oby nie przytrafiła się jakaś przykra kontuzja.

Co wiesz o swoim rywalu? Podobno już kiedyś rzucił Ci wyzwanie.

-Wiem o nim praktycznie wszystko. Znam każdą jego słabą stronę i wykorzystam to w walce. Tak, pan Haras zdecydował się wyzwać mnie do walki, na szczęście nie byłem jedyny, którego Haras zapraszał do walki

Zamierzasz na dłużej związać się z federacją Vale Tudo Promotions?

-Widzę, że federacja VTP ma ambitne plany, jeśli dam dobrą wygraną walkę to mam nadzieje, że promotorzy gali dadzą mi kolejną propozycję walki.

Wiemy też, że prowadzisz swój własny klub MMA „Anaconda Combat Club”. Trudno jest połączyć role zawodnika i trenera?

– Jest to trudne zadanie, ponieważ prócz trenowania młodzieży muszę sam przyswajać dużo materiału , szczególnie że niedługo też mamy pierwsze zawody i jest wielki stres. Do walki przygotowuje się w moim klubie oraz współpracuje z dwoma innymi klubami. Na gali będę reprezentował Anaconda Combat Club oraz przede wszystkim Narodowe Siły Rezerwy Wojska Polskiego!

Źródło: Vale Tudo Promotions

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.